Ulice

Ulice

2845. díl

Peter zajde za Miriam až ráno. Bez obalu jí přizná, že je od včerejška mrzutý kvůli tomu, co se stalo u Vlasty. Miriam ale bude Vlastimila hájit. Podle ní jen otevřeně řekl, co měl na srdci. Tím však

Peter zajde za Miriam až ráno. Bez obalu jí přizná, že je od včerejška mrzutý kvůli tomu, co se stalo u Vlasty. Miriam ale bude Vlastimila hájit. Podle ní jen otevřeně řekl, co měl na srdci. Tím však znovu zasáhne Peterovo citlivé místo. A to nejen kvůli Alici.

Peterovi se opět vybaví, jakým sehraným dojmem na něj Vlastimil a Miriam působili. A hned to Miriam i žárlivě vyčte. Aby se uklidnil, odjede na letiště. Miriam bude konflikt mrzet, navíc ve škole se bude muset postavit čelem další nepříjemnosti. Nezbude jí nic jiného než oznámit studentům, že ztratila jejich slohové práce. A to pro ně znamená, že si je po víkendu napíší ještě jednou... Jak třída zareaguje na přiznání Miriam? Kdo ji hodně překvapí? Usmíří se Peter s Vlastimilem? Čím Peter u Miriam zaboduje? A jak si to užije Miriam na rybách s Vlastimilem?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.