Ulice

Ulice

Jak to všechno začalo - 11. díl

Lenka pozvala upjatou profesorku Hejlovou na halloweenskou party k Henrymu. Překvapilo ji, že Miriam na večírek skutečně dorazila, navíc v masce čarodějnice Saxany. Takhle přísnou profesorku Hejlovou

Lenka pozvala upjatou profesorku Hejlovou na halloweenskou party k Henrymu. Překvapilo ji, že Miriam na večírek skutečně dorazila, navíc v masce čarodějnice Saxany. Takhle přísnou profesorku Hejlovou nikdo doposud neznal. Navíc to roztočila na parketu s Tomášem Jordánem a dalšími tak, že i její syn Jarda jen zíral. Zato Lence se party moc nevydařila. Petr Boháč na ni sice dorazil hned z letiště, ale s mladou německou manažerkou po boku. Lence záhy došlo, že tentokrát má smůlu… Povedlo se alespoň Petrovi získat pro Království hraček kšeft? Nebo byla hádka s Lenkou úplně zbytečná?

Na halloweenské party se stala ještě jedna důležitá událost! Mezi Ančou a Bedřichem se prolomily ledy… Doposud odtažitá Anička dala bývalému kriminálníkovi šanci ukázat své dobré stránky, oba protančili noc a skvěle se pobavili. Bedřich zatím nemá ani tušení, k čemu všemu tohle povede… Vy si to vybavujete? Ančiny plané naděje, zoufalství a následně nepravdivé obvinění ze znásilnění?

Nemoc Marie Králové se v Ulici řeší už dva měsíce. Do této chvíle si Václav Král lámal hlavu s tím, proč ji neodoperuje jejich rodinný přítel, lékař Sláma. Marie i Sláma dělali kolem její diagnózy tak dlouho tajnosti, až se Václav rozhodl zjistit pravdu na vlastní pěst. Z lékařské karty se však mimo jiné dočetl i to, že Marie v pětašedesátém roce potratila, o čemž neměl ani tušení. A když si dal dva a dva dohromady, pochopil, co celý ten kolotoč znamenal… Jak se Václav vyrovnával s tím, že ho jeho milovaná žena kdysi podvedla? Pamatujete si, jak bylo pro oba bolestivé, že nemají děti?

Zajímá vás víc než jen sestřih z 11. týdne v Ulici? Celé epizody první řady najdete ZDE.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.