Ulice

Ulice

Jak to všechno začalo - 12. díl

Dvanáctý týden se v Ulici začal poprvé pořádně ozývat Jarda Hejl. Zmizení Adriany Peškové otřáslo celým širým okolím a dokonce i Miriam řešila tento případ se svým synem. Svou neempatickou a striktní

Dvanáctý týden se v Ulici začal poprvé pořádně ozývat Jarda Hejl. Zmizení Adriany Peškové otřáslo celým širým okolím a dokonce i Miriam řešila tento případ se svým synem. Svou neempatickou a striktní matku se snažil přemluvit k tomu, aby se pokusila vžít do Adrianiny situace a tolerovala její záškoláctví. Toto téma je přinutilo zavzpomínat na Jardova školní léta, a tak celá debata skončila jeho úprkem z domu. Vzpomínáte si na tento úžasný vztah syna s matkou plný ironie, paradoxů, ale zároveň vzájemné úcty a lásky?

Nelehké dny prožívala také Oldova milenka Sylva. Ingrid se rozhodla, že jejich vztah zničí a za maskou skvělé Jitčiny kamarádky začala krásnou brunetku vydírat. Na internetu našla takové materiály, které by Sylvě mohly zničit celý život... Jak to ve skutečnosti bylo s jejím přátelstvím s Jitkou? Šlo jí skutečně o kamarádku nebo snad o jejího manžela? A ukončila Sylva poměr s ženatým mužem?

Zajímá vás víc než jen sestřih nejzásadnějších scén? Na celé epizody první řady se můžete podívat ZDE.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.