Ulice

Ulice

Jak to všechno začalo - 16. díl

Šestnáctý týden se slavil Mikuláš.  A tak Matěj tajně vyrazil v mikulášském převlečení s čerticí Terezou a andělem Adrianou do Ulice. Trojice spiklenců si dala opravdu záležet, aby se o nich

Šestnáctý týden se slavil Mikuláš.  A tak Matěj tajně vyrazil v mikulášském převlečení s čerticí Terezou a andělem Adrianou do Ulice. Trojice spiklenců si dala opravdu záležet, aby se o nich nedozvěděl zejména tradiční uliční Mikuláš, kterým tehdy nebyl nikdo jiný než otec dvojčat. Právě od něj Matěj získal pod falešnou záminkou adresy lidí, kteří si jeho mikulášské služby objednali. Mikuláše Tomáše, anděla Lenku a čerta Petra Boháče tak čekalo nepříjemné překvapení v podobě rychlejší konkurence. Když ji navíc u vedlejšího bloku domů i zahlédli, vyrazili si to s ní vyřídit. Jak dopadla úplně na mol opilá Adriana? Rozdýchal Pešek další zklamání své vnučky?

Ačkoliv bylo po Mikuláši v bytě domácího docela dusno, Adriana svého dědu přece jen přesvědčila k tomu, aby jí dal pravou adresu své dcery a Adrianiny matky Kláry Peškové. Společně se za ní vydali, naivní blondýnku ale mezi dveřmi čekalo nemilé překvapení… Jak se Klára tvářila na neohlášenou návštěvu své dcery, které se zřekla a kterou vychovával celý život její děda?

Zhrzená Anča se přece jen rozhodla jít s falešným obviněním ze znásilnění na policii. Do Království hraček si tak pro Bedřicha Lišku přišli dva policisté, ale díky Jardově rychlé reakci, si ho neodvedli. Andulino bláznivé chování zamávalo celou firmou a z čistě osobního zklamání se stal pracovní konflikt, který se dostal až na ředitelství. Jak oplatili Jarda s Hrihorijem a Růžou Anče její podraz?

Zajímá vás víc než jen týdenní sestřih nejzásadnějších scén ze začátků Ulice? Na celé díly první řady se můžete podívat ZDE.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.