Ulice

Ulice

Jak to všechno začalo - 27. díl

I v sedmadvacátém týdnu v Ulici pokračovala debata u Jordánů na téma tíživé finanční situace. Tomáš Jordán dostal novou práci, která zdaleka nebyla taková, jaká se zdála být na první pohled. Nevyhnul

I v sedmadvacátém týdnu v Ulici pokračovala debata u Jordánů na téma tíživé finanční situace. Tomáš Jordán dostal novou práci, která zdaleka nebyla taková, jaká se zdála být na první pohled. Nevyhnul se kvůli ní sporům s manželkou i vlastní matkou. Vzpomínáte si, o co šlo?

U Farských pokračovalo rodinné drama. Jitka, Olda a jejich dcera nadále řešili svízelnou životní situaci. A to, zda přivést na svět dalšího potomka, nebo se nechat rozvést.

Šéf Království hraček Václav Král společně se starým Nyklem našel skrytou a velice tajemnou krabici, ve které měly být ukryty důležité dokumenty. Nebo šlo o poklad? A přineslo toto zapomenuté tajemství rodině Nyklů štěstí?

Zdravotní stav starého Nykla se bohužel výrazně zhoršil. A pak došlo na nejhorší…

Mezi učiteli Lenkou Drápalovou a Viktorem Vernerem to pěkně zajiskřilo! Byla z toho láska jako z románu?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.