Ulice

Ulice

Jak to všechno začalo - 28. díl

Osmadvacátý týden bylo v Ulici pochmurno. Všichni se vzpamatovávali ze smrti starého Nykla. A nejhůř to samozřejmě nesli jeho nejbližší. Lumír hledal útěchu u Světlany, která s ním i jeho matkou

Osmadvacátý týden bylo v Ulici pochmurno. Všichni se vzpamatovávali ze smrti starého Nykla. A nejhůř to samozřejmě nesli jeho nejbližší. Lumír hledal útěchu u Světlany, která s ním i jeho matkou hluboce soucítila. Jakékoliv tělesné sblížení ale odmítla i tentokrát…

Vilma zůstala na celý obchod sama. A i kvůli pohřbu odmítala večerku opustit. Za žádných okolností nechtěla dopustit, aby ji v obchodě vypomáhal někdo cizí. Natož Lumírova nová přítelkyně z Ukrajiny Světlana. Malou lstí se mu nakonec podařilo Světluš do obchodu procpat a Vilmě nezbývalo nic jiného než se s tím smířit. Vzpomínáte si, jaký problém měla Nyklová s přijetím Světlany? Jak velkou zášť vůči svému okolí v sobě dřív chovala?

Bedřich stále neúspěšně pátral po své bývalé lásce. K Aničce s Hrihorijem se donesla zpráva, kde Zuzana s Františkem bydlí. A tak se rozhodli jednat na vlastní pěst. Chtěli svého kamaráda uchránit před případným zklamáním. A tak si jeho milou chtěli nejdřív proklepnout. Odcházeli od ní nadšení. A to proto, že našli pouze Františka, který si je získal. Netušili ale, jak zle je na tom jeho matka a jak drsně vypadá realita. Vzpomínáte si na jejich první scénu v seriálu?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.