Ulice

Ulice

Jak to všechno začalo - 29. díl

Devětadvacátý týden v Ulici Bety naprosto propadla sebevědomému manažerovi Rosbergovi. Tomu dělal zájem i obdiv krásné dlouhovlasé blondýnky moc dobře. Náležitě si to vychutnával. Zároveň si šel

Devětadvacátý týden v Ulici Bety naprosto propadla sebevědomému manažerovi Rosbergovi. Tomu dělal zájem i obdiv krásné dlouhovlasé blondýnky moc dobře. Náležitě si to vychutnával. Zároveň si šel nekompromisně za svým. A tak brzy došlo i na první milování. Romantický večer podle Betyiných představ se však nekonal. Při společné večeři s přáteli svého nového přítele prokoukla a drsně se s ním před zraky Digi, Honzy a hostů hospody U Jindřicha pohádala. Arogantní podnikatel dostal, co chtěl. A začal si na krásnou blondýnku dovolat! Vzpomínáte si, jak tento příběh nakonec skončil? Co z jedné společně strávené noci vzešlo?

Petr Boháč se znovu vrátil do Ulice, odhodlaný, že už se alkoholu nedotkne. A s nadějí, že se přemluví Báru ke společnému podnikání. Plán zněl jasně. Zůstat čistý a koupit od Krále Království hraček. Před společnou schůzkou u Jordánů se mu ale jeho sen rozpadl… Neempatický Tomáš si před ním dal panáka vodky a pohled na lahev alkoholu zlákala Petra k jejímu vypití. Dostal nakonec jednu z mnoha dalších šancí?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.