Ulice

Ulice

Exkluzivně: Drsný útok Kristýny. Co je pro ni poslední kapkou?

Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Kristýna si o rodičích už dávno nedělá iluze. Vadí jí jejich pokrytectví, nedokáže jim odpustit podrazy, které na ni v poslední době udělali ve snaze chránit ji

Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Kristýna si o rodičích už dávno nedělá iluze. Vadí jí jejich pokrytectví, nedokáže jim odpustit podrazy, které na ni v poslední době udělali ve snaze chránit ji a zabránit jí v kontaktu s Denisem. Atmosféra u nich doma houstne každým dnem, nervy všech jsou na pochodu. Blanka to už nezvládá, napětí doma se na její psychice podepisuje čím dál víc. Úlevu hledá v pití, jež jí začíná přerůstat přes hlavu. Ve slabé chvilce se pokusí o usmíření s dcerou, jenže při tom nechtěně prozradí něco, co je pro Kristýnu poslední kapkou. Co? Jak se kvůli tomu pustí do mámy? To se dozvíte z tohoto videa.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.