Ulice

Ulice

Nečekané překážky, překvapivé pozvání, špatné zprávy i nezvyklé spojenectví. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3864. Vojta se ráno nemůže dočkat, až konečně vyrazí na zápis do školy. Těší se, jak se paní učitelce pochlubí, co všechno už umí, aby jí dokázal, že je již velký a od září může chodit do

Epizoda 3864. Vojta se ráno nemůže dočkat, až konečně vyrazí na zápis do školy. Těší se, jak se paní učitelce pochlubí, co všechno už umí, aby jí dokázal, že je již velký a od září může chodit do školy. Při zápisu opravdu zaboduje, jenže jak se ukáže, Márovy obavy kvůli posudku od psychologa nebyly liché… Co Márovi a Karle doporučí při zápisu Landová? Co Věrka moc nezvládne, byť to opět myslí dobře? A jak Vojta přijme rozhodnutí Karly a Máry ohledně školy?  

Martin se snaží ráno přemluvit Šárku, aby si to ještě rozmyslela a na Rozininu svatbu s ním do Loučky jela. Šárka je v tomto ovšem neoblomná. Dovede si živě představit, jak by na její přítomnost zareagoval Veroničin prchlivý táta. A protože tím nechce veselku pokazit, raději to nemíní riskovat. Josef jí dá později nevědomky za pravdu. Navíc se ukáže, že v případě svatby měří dvojím metrem… Proč se Martin ocitne u Šárky opět na vedlejší koleji? Koho Josef překvapivě pozve na svatbu své vnučky? A jak přísný dokáže být Filip ve chvíli, kdy jde o mámino zdraví?

Úřadování Landové coby zástupkyně nemocné ředitelky školy se začíná zajídat už i Mojmíru Kalinovi. Její metody se mu zamlouvají čím dál méně. Spolu s Otou je vzácně zajedno, že to Landová začíná opravdu přehánět. Ota navíc řeší i Jakubovu partičku, která mu nic nedaruje… Čím Landová namíchne Kalinu? Jak si Jakub a spol. vychutnají Otu? A co se moc nezdá Božence Puklické?       

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 7. dubna od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.