Ulice

Ulice

Tajný útěk, žádost o ruku, boj o štěstí, šikana i horké chvilky. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3865. Karla a Mára se od rána snaží zvednout náladu zklamanému Vojtovi, ale neúspěšně. Vojta začíná trucovat, protože se nedokáže vyrovnat s tím, že v září nenastoupí do školy jako ostatní

Epizoda 3865. Karla a Mára se od rána snaží zvednout náladu zklamanému Vojtovi, ale neúspěšně. Vojta začíná trucovat, protože se nedokáže vyrovnat s tím, že v září nenastoupí do školy jako ostatní děti ze školky. Ovšem nebyl by to on, aby ještě nezabojoval o své štěstí. V nestřeženém okamžiku uteče z domova, aby vzal přijetí do školy do vlastních rukou… K čemu nakonec přiměje Karlu? Co všechno je ve hře? Jak u Vojty opět zaboduje Luboš? A k jaké překvapivé žádosti o ruku dnes dojde?     

Ota nemůže pustit z hlavy dění ve škole. Vaška požádá, aby opět projel příspěvky ve studentské skupině, jestli tam náhodou není něco nového. Vašek ho sice uklidní, že se nic neděje, ale jen co Ota zahájí vyučování ve své třídě, opět přituhne. Najednou si nebude ničím jistý, přestane důvěřovat dokonce i svým smyslům. A právě o tohle Jakubově partičce jde… Jak si z Oty vystřelí celá třída? Co to s ním udělá? Jak vše praskne? Proč se Kalina obuje do Landové? A z čeho Otovi docela zatrne?

Jana má nad čím přemýšlet. Poctivě čte knížku od Bruna a láme si hlavu, proč jí věnoval zrovna tuhle prózu. Elen však zajímá mnohem víc její pátrání po otci. Jana ji bohužel zklame. Přizná, že zatím žádný další krok neučinila… Proč? Z čeho má obavy? Co si o tom myslí Elen či Bára? A čím Bára naprosto vykolejí Frantu?        

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 8. dubna od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.