Ulice

Ulice

Prozrazená tajemství, trapasy, kruté pravdy i skrytá nebezpečí. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3867. Zničená Jana toho v noci moc nenaspí. Hned ráno zavolá mámě, jestli by za ní nemohla přijet do Prahy, ale ta má bohužel práci. Z Janina tónu však vycítí, že se něco děje, a tak se

Epizoda 3867. Zničená Jana toho v noci moc nenaspí. Hned ráno zavolá mámě, jestli by za ní nemohla přijet do Prahy, ale ta má bohužel práci. Z Janina tónu však vycítí, že se něco děje, a tak se bleskurychle rozhodne, že si v práci vezme volno a okamžitě se za Janou rozjede. Ta jí konečně přizná, k čemu včera došlo… Proč si dělají o Janu starost její spolubydlící? Proč se Jana sesype? Jaká je celá pravda o jejích rodičích? A jaký názor na to mají Bruno, Elen či Bára?

U Bedřicha je veselo hned po ránu. Díky sluchátkům na uších totiž Bedřich neslyší vyzvánění budíku. Pro Alici je to jasný signál, kolik uhodilo, byť Bedřich i Dan se snaží před ní srdnatě mlžit. Danovy myšlenky ale patří jiné – Emě. Ani dnes bohužel neunikne Milošovým radám, jak ji sbalit… Co pro něj Miloš udělá, aby konečně zaskóroval? Jak si Dan vezme jeho rady k srdci? Co na to Ema? A z čeho je Bedřich málem na infarkt?

Vilma Nyklová je hodně přísná režisérka a hercům nic nepromine, natož pozdní příchod. Přitom netuší, jak jí Mário zavařil na radnici a co se chystá. Samotnému Máriovi se začíná vymykat z rukou nejen jednání na radnici ohledně sponzorování divadelního souboru seniorů, ale i jeho mlžení ohledně holky, se kterou chodí. Dnes totiž nečekaně zavítá do bistra ta, jejíž fotografii si našel na internetu a pak ji ukázal Pavlovi a Vendule… Jaký trapas z toho vzejde? Proč by Vendula nejraději vraždila pohledem? A co hrozí Nyklové a jejímu souboru?

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 13. dubna od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.