Ulice

Ulice

Zásadní rozhodnutí, zlomové okamžiky, překvapivá odhalení i rány pod pás. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Velikonoce jsou pro Veroniku i Martina časem, který chtějí strávit se svými blízkými a sdílet s nimi to, co je pro ně důležité. Splní se jim jejich přání? Jak berou svátky jara ti, na kterých jim

Velikonoce jsou pro Veroniku i Martina časem, který chtějí strávit se svými blízkými a sdílet s nimi to, co je pro ně důležité. Splní se jim jejich přání? Jak berou svátky jara ti, na kterých jim hodně záleží?

Mário ani netuší, jak moc si zavařil svou další lží. Nejen že se ta, kterou ukázal na fotce Pavlovi a Vendule coby svou holku, objeví nečekaně v pekařství. Při zdi se už nehodlá držet ani Ája, jež udělá vše možné, jen aby unikla vězení… Jaký poprask způsobí v bistru rosnička TV Nova Tereza Jandová, o níž Mário tvrdí, že s ním chodí? A jak Ája zabrnká všem Nyklovým na nervy?

Jana konečně poznala svého otce. Celá pravda pro ni byla obrovská rána, protože na něco takového rozhodně nebyla připravená. Co to s ní udělá? A co s její mámou, jež jí celou dobu lhala? Co je pro ně nyní hodně těžké? A k jakému rozhodnutí Jana dospěje?

Zdenka se už nemůže dočkat, až s Tomášem vyrazí do Paříže. Je to pro ni splněný sen, jenže těsně před odletem se stane něco, co je pro Zdenku zlomovým okamžikem, něco, co ji přiměje k zásadnímu rozhodnutí, jež je pro ni už nevratné… Co se stane? Jak se to dotkne Zdenčina života i životů jejích blízkých?

Miloš se opravdu snaží, aby Dan sbalil holku, která se mu líbí. Zajistí mu ideální podmínky k tomu, aby zaskóroval, aniž by tušil, že tou, o niž má nesmělý Dan zájem, je Ema. Jak dopadne jejich rande? Jak se vše provalí a s jakými následky?

Zamilovaná Kristýna bojuje o svou lásku. Denise se nemíní vzdát, i když rodiče dělají vše pro to, aby se s ním už nesetkala. Kristýna ale najde překvapivého spojence, kterému rychle dojde, jak vážná je u Blanky doma situace… Kdo Kristýně pomůže? Čeho se obává? A jak se to u Blanky vyhrotí?

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.