Ulice

Ulice

Šokující odhalení, nepříjemné podpásovky, velké novinky i naděje. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3868. Bedřich toho v noci moc nenaspí nejen kvůli Alici a jejímu skřípání zubů. Bezesnou noc mu způsobí hlavně Dan s Emou a obrovská nejistota, k čemu mezi nimi došlo. Hned ráno podrobí Dana

Epizoda 3868. Bedřich toho v noci moc nenaspí nejen kvůli Alici a jejímu skřípání zubů. Bezesnou noc mu způsobí hlavně Dan s Emou a obrovská nejistota, k čemu mezi nimi došlo. Hned ráno podrobí Dana křížovému výslechu. To, co se dozví, mu moc nepřidá, takže ty dva začne okamžitě řešit… Co mu Dan prozradí? Jak to začne Bedřichřešit? Jak se k tomu postaví Miloš? Co namíchne Emu? Jaká aféra v rodině z toho vznikne?

Vilma Nyklová coby režisérka se do zkoušky nového představení položí s vervou sobě vlastní. Proto si ani nevšimne, že mají nezvaného diváka, kterým není nikdo jiný než Ája. Té samozřejmě brzy dojde, o čem představení je. A rozhodně to nenechá jen tak. Její pomsta je opět sladká… Jak si Ája vychutná Nyklovou a její rodinu? Jak se pokusí potopit představení? Čím šokuje Mária? A jakou novinkou se pochlubí svému právníkovi?

Zdenka se před plaváním zastaví v bistru pro něco malého k jídlu. Celá jen září, těší se s Tomášem do Paříže. Anča doufá, že ji už opustily chmurné myšlenky, ovšem Zdenka to vidí jinak. Později se i Magda znovu přesvědčí, že mámin zdravotní stav se rychle zhoršuje… Čím Zdenka znepokojí Anču? Co odhalí Magda? Jak Zdence pomáhá Tomáš? A jakou informací právě Tomáš Magdu uklidní?   

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 14. dubna od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.