Ulice

Ulice

Sladké pomsty, radikální rozhodnutí, obrovská potupa i šokující návrh. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3869. Nyklová i Vendula řeší od samého rána Mária a Áju. Zatímco namíchnutá Nyklová to probírá s Lumírem, Vendula soptí doma před Pavlem. Daleko víc než na Mária je naštvaná na Áju, protože

Epizoda 3869. Nyklová i Vendula řeší od samého rána Mária a Áju. Zatímco namíchnutá Nyklová to probírá s Lumírem, Vendula soptí doma před Pavlem. Daleko víc než na Mária je naštvaná na Áju, protože nevěří, že by se zrovna ona tak náhle do Mária zamilovala. Přitom netuší, jak blízko je opět pravdě. Samotná Ája si ji navíc později znovu náležitě vychutná… Co jí provede? Jak ovlivní právě Ája další zkoušky představení pod taktovkou Nyklové? A co Mário přizná Vendule a Nyklové?   

Zdenka se už nemůže dočkat výletu do Paříže. Zítra s Tomášem odlétají, takže si Zdenka přes den připravuje věci s sebou a balí, aby na nic nezapomněla. Když má nejvíc napilno, znovu bohužel zaútočí její zákeřná nemoc. Tentokrát však mnohem razantněji než kdykoliv dříve. Zdenka se najednou ocitne sama, ztracená, bez šance na pomoc. Ke všemu se stane něco, co jí natolik otřese, že radikálně změní své plány… Co je pro Zdenku velkou potupou? K čemu dospěje? A jak to vezmou ti, kteří se o tom dozvědí?

Evžen navrhne Blance prodloužený víkend na statku, což ji okamžitě nadchne. Náladu jí ale vzápětí zkazí Kristýna, která suše prohlásí, že se jí tam nechce. Dusno by se dalo v chvíli u Blanky doma zase krájet. A bohužel bude ještě hůř. Do dění se opět vloží Luděk, jenž se začne znovu montovat do Blančina života… Jak to Luděk zkusí na Blanku tentokrát? Co jí navrhne? Jak se to dotkne i Kristýny? A koho z rodiny začne Kristýna zpracovávat, aby dosáhla svého?

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 15. dubna od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.