Ulice

Ulice

Pánská jízda Miloše a Bedřicha i jiskření mezi Veronikou a Patrikem. Co přinese Ulice v karanténě?

Jak se vypořádat s nejrůznějšími omezeními a nařízeními, jež přináší dnešní složitá doba? Bedřich a Miloš se spolu ocitnou v karanténě v Bedřichově bytě, což slibuje pořádnou pánskou jízdu, neboť

Jak se vypořádat s nejrůznějšími omezeními a nařízeními, jež přináší dnešní složitá doba? Bedřich a Miloš se spolu ocitnou v karanténě v Bedřichově bytě, což slibuje pořádnou pánskou jízdu, neboť svérázný Miloš si tohle nedobrovolně dobrovolné domácí vězení vyloží po svém. Na zocelení zdraví má zaručený recept, ovšem ne všechno se dá vyřešit tak hladce… Jak si poradí s absencí něžného pohlaví či ponorkovou nemocí? A jak s ním zamává jeho medicína? 

Přísná opatření nyní dodržuje do puntíku Patrik, jenž si dělá velké starosti o Veroniku. Ta se stále zotavuje po kolapsu na začátku roku, takže opatrnost je na místě. Jenže nic se nemá přehánět… Jak to jiskří mezi Veronikou a Patrikem i v době rouškové?

Speciál Ulice je plný vtipných momentů, jež píše sám život...   

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.