Ulice

Ulice

Divoká pánská jízda plná humoru i láska s překážkami. Co přinese speciál Ulice v karanténě?

Bedřicha a Miloše čeká společná karanténa v Bedřichově bytě poté, co se vrátí z rizikové oblasti, kde měli práci. Zatímco Miloš to pojímá od začátku jako skvělou pánskou jízdu, Bedřich tak nadšený

Bedřicha a Miloše čeká společná karanténa v Bedřichově bytě poté, co se vrátí z rizikové oblasti, kde měli práci. Zatímco Miloš to pojímá od začátku jako skvělou pánskou jízdu, Bedřich tak nadšený není, neboť je mu celkem jasné, co ho čeká. Samotnému Milošovi zmrzne úsměv na rtu ve chvíli, kdy zjistí, že Bedřichovy zásoby piva a kořalky jsou takřka nulové. Ke všemu znamená tohle nedobrovolné domácí vězení i fakt, že si mohou nechat dva týdny jen zdát o svých drahých polovičkách… Jak spolu začnou Bedřich a Miloš válčit pod jednou střechou? Proč si o ně začnou dělat starost jejich partnerky? Jak přistoupí k nuceným omezením svérázný Miloš? A jak Bedřich?  

V Patrikovi se lékař nezapře. O Veroniku, jež má stále oslabenou imunitu, se docela bojí kvůli koronaviru. Dělá proto vše možné i nemožné, aby u ní předešel riziku nákazy. Bohužel si neuvědomuje, že Veroničin domov není jeho ordinace. Ke všemu po Veronice hodně touží, což si přímo protiřečí se všemi doporučeními, jež sám hlásá… Jak to mezi Veronikou a Patrikem jiskří v době rouškové? Jak ji ti dva či Filip prožívají? Jak se z toho všeho nezbláznit?

Ulici v karanténě, speciál plný vtipných okamžiků, vysílá TV Nova v úterý 21. dubna ve 20:20.  

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.