Ulice

Ulice

Školní průšvih, nenápadné intriky i pomoc k nezaplacení. Co přinese páteční díl?

Vanda se opravdu snaží, aby získala zpět přízeň mámy. Jenže to dělá způsobem, který může napadnout snad jenom ji. Přestože je dospělá a měla by si umět spočítat, co všechno život obnáší, znovu

Vanda se opravdu snaží, aby získala zpět přízeň mámy. Jenže to dělá způsobem, který může napadnout snad jenom ji. Přestože je dospělá a měla by si umět spočítat, co všechno život obnáší, znovu neodhadne situaci. Ve své naivitě si řekne o další peníze, s jejichž pomocí by ráda vyřešila svou budoucnost.

Ája má od vyprávění Mária o Sáře podezření, že by mohla přijít o otce svého dítěte. Moc dobře totiž ví, co mladé holky dovedou. Sama má pár takových zářezů na své pažbě. Proto se rozhodne nečekat a začít si hájit své území čistě ženskými zbraněmi i nenápadnými intrikami. Co udělá? 

Lumír od nového roku popíjí víc než obvykle. To dělá starost samozřejmě Nyklové, která s jeho přístupem nesouhlasí. Má o něj starost. Kromě vysedávání v hospodě se Lumír dočasně ujme vedení Drozdů. V tom mu překvapivě pomůže Kateřina, ze které se vyklube ostřílená skautka. Lumíra to ohromí. Ti dva si padnou do noty!

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:30 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Share Tweet