Ulice

Ulice

Máriův song, mejdan ve třech i nepříjemné novinky. Co přinese nový speciál Ulice?

Hlavně to nevzdávat! Jak si zachovat pozitivní myšlení i v těžkých časech, kdy máte pocit, že se vše spiklo proti vám? Vendula má kolem sebe naštěstí dost lidí, kteří jí jsou oporou, když je zle. Ale

Hlavně to nevzdávat! Jak si zachovat pozitivní myšlení i v těžkých časech, kdy máte pocit, že se vše spiklo proti vám? Vendula má kolem sebe naštěstí dost lidí, kteří jí jsou oporou, když je zle. Ale ne všichni jsou tací jako Mário či Pavel. Je to k nevíře, už brzy padne i jedno překvapivé udání… Kdo a proč Vendulu udá? Jaké to bude mít následky? Jak se k tomu postaví právě Pavel či Mário? A jaký je nový Máriův song?

Komu už nelezou nejrůznější omezení současné doby na mozek? Jana, Franta a Bruno jsou na tom podobně, a tak vymýšlí nejrůznější věci, jak se zabavit. Ve třech se to lépe táhne, ale co když se právě teď dozvíte nepříjemné zprávy? Co pak?

Nový speciál Ulice vysílá TV Nova 1. května v 17:25. Je opět plný vtipných i dojemných momentů, jež píše sám život...  

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.