Ulice

Ulice

Zásah do soukromí, nečekaná návštěva i kruté pravdy. Co přinese tento týden?

Nakolik si střežíme své soukromí před lidmi, kteří nepatří mezi naše nejbližší? Jak citliví jsme na informace, jež se týkají pouze rodiny? Zatímco Karle chvíli trvá, než si někoho pustí blíže k tělu a

Nakolik si střežíme své soukromí před lidmi, kteří nepatří mezi naše nejbližší? Jak citliví jsme na informace, jež se týkají pouze rodiny? Zatímco Karle chvíli trvá, než si někoho pustí blíže k tělu a začne mu důvěřovat, Věrka a Luboš tak ostražití nejsou. To, co Karla považuje za čistě důvěrné informace o rodině, do kterých nikomu nic není, oni prozradí v zápalu věci. Jak si Luboš a Věrka pustí pusu na špacír?

Jaké nečekané následky může mít jedna pánská jízda, která se vymkla kontrole? Lumír a Tonda Hložánek prožili před týdnem hodně divokou noc, ze které si bohužel nic nepamatují. O to větší překvapení je nyní čeká, když se v bistru zčistajasna objeví pro ně naprosto neznámé holky Zdeňka a Stáňa. A hned se k nim mají takovým způsobem, že je jasné, že tohle ti dva už neuhrají. Proč budou Lumír i Tonda na mrtvici? A jak dopadne setkání s muzikálovou hvězdou?

Vanda a Evžen si už od seznámení velmi dobře rozumí. Evžen jí je velkou oporou a snaží se Vandě pomáhat. Jejich vzájemných sympatií si začne všímat i samotná Blanka. Luděk i nadále dává před Evženem majetnicky najevo, že Blanka patří jemu. Co Blanku od Evžena hodně zaskočí? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Share Tweet