Ulice

Ulice

Exkluzivně: Šárka to už nezvládá. Proč jí povolí nervy?

Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Zamilovaná Šárka věřila, že s Martinem budou konečně šťastní, když kvůli ní opustil Veroniku a našel si vlastní bydlení. Jenže po pár měsících bylo všechno

Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Zamilovaná Šárka věřila, že s Martinem budou konečně šťastní, když kvůli ní opustil Veroniku a našel si vlastní bydlení. Jenže po pár měsících bylo všechno jinak. Šárka se stále cítila jako na vedlejší koleji, zvláště poté, co Veronika zkolabovala a Martin se jí snažil být oporou, jak jen mohl. Přestože spolu Šárka a Martin překonali i tohle náročné období, leccos se změnilo. Šárka již odmítá čekat, až si na ni Martin udělá čas, a zařizovat si svůj život podle jeho plánů. Navíc stále nemá pocit, že je pro Martina prioritou. Proto občas stačí málo, aby u nich znovu zavládlo docela velké dusno. Co Šárka jen tak neskousne? A co na to Martin? To se dozvíte z této ukázky z nových epizod Ulice, které začne TV Nova vysílat ve druhé polovině srpna.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.