Ulice

Ulice

Zraňující pravdy, nepříjemné komplikace, velká překvapení i nečekané záchrany. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3888. Je den před svatbou Roziny a Victora. Maléřovi odjíždějí do Loučky, předsvatební přípravy vrcholí. Martin se snaží vše zařídit a obstarat, jenže opět neodhadne situaci. Následkem je

Epizoda 3888. Je den před svatbou Roziny a Victora. Maléřovi odjíždějí do Loučky, předsvatební přípravy vrcholí. Martin se snaží vše zařídit a obstarat, jenže opět neodhadne situaci. Následkem je konflikt s Veronikou, během něhož jdou na dřeň ve svých pocitech a vzájemném obviňování… Co všechno vypluje na povrch? Jak to spolu mají po včerejšku Martin a Šárka? Co Martina hodně raní? Co Veroniku? A proč se ocitne zítřejší svatba v ohrožení?

Vojtu dnes propustí z nemocnice do domácího ošetřování. Pečuje o něj Věrka, neboť Karla musí do práce, Mára zase řešit pojistku a opravu nabouraného auta. Když se Vojtovi stane malá nehoda zapříčiněná léky, Věrka zafunguje jako správná babička, na kterou se může v nepříjemných chvílích spolehnout… Co se Vojtovi stane? Čím si ho Věrka získá? Co moc nepotěší Máru? Jaké nečekané komplikace musí řešit? A jak se k tomu postaví jeho rodiče?

Magda obdivuje mámu, jak se pere se svou nemocí. Anče, jež zná celou pravdu, se to poslouchá jen hodně těžce. Proto se rozhodne zajít za Zdenkou a apelovat na ni, aby konečně Magdě přiznala, co chystá… Čím Zdenka překvapí Tomáše? Jak vezme Ančiny domluvy? Čím Anču rozhodí? A jakou zásadní informaci se dozví?

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 9. září od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.