Ulice

Ulice

Svatba, nečekané vyznání, kruté pravdy i velké rozčarování. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3889.  Rozina a Victor dnes mají svatbu. Veronika s Martinem jsou ráno pěkně naměkko, po včerejším dusnu už není ani památky. Atmosféra trochu zhoustne kvůli Josefovi, ovšem toho Radka rychle

Epizoda 3889.  Rozina a Victor dnes mají svatbu. Veronika s Martinem jsou ráno pěkně naměkko, po včerejším dusnu už není ani památky. Atmosféra trochu zhoustne kvůli Josefovi, ovšem toho Radka rychle zpacifikuje. Přestože je Martin pyšným otcem nevěsty, veselka pro něj má hořkou příchuť… Jak se svatba vydaří? Kdo koho nakonec unese? S čím se musí vyrovnat Martin? A jak to spolu nyní s Veronikou mají?

Zdenka si s Magdou domluví hned ráno společné odpoledne. Zatímco se Magda těší, jak si udělají holčičí den, Zdenka se připravuje na to, že jí konečně přizná, k čemu se rozhodla. Ví, že to je a ještě i bude pro Magdu těžké, ale ani pro ni to není jednoduché. Když později Magdě oznámí vše na rovinu, ta se v první chvíli nezmůže na slovo… Jak Magda zareaguje? Co je pro ni nejtěžší? Co pro Zdenku? Co všechno musí ty dvě ustát?

Dan se těší na Emu, která má dnes přijet na víkend z Litomyšle. U Bedřicha se Dan shání po své nabíječce, ale marně. Kvůli vybitému mobilu není s Emou už nějaký čas ani v kontaktu, což se mu zanedlouho docela vymstí… Jakou dobrou radu mu dá Alice? Jaké je shledání Emy a Dana? Na čem se nakonec dohodnou?

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 10. září od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.