Ulice

Ulice

Smutná prozření, bezmoc, nové začátky i nečekané konce. Co přinese páteční díl?

Epizoda 3890. U Magdy by se dala ráno atmosféra krájet. Zdenka se sice snaží s Magdou normálně mluvit, ale marně. Magda je nešťastná a naštvaná zároveň, navíc jí je po včerejšku i zle. Přesto chce

Epizoda 3890. U Magdy by se dala ráno atmosféra krájet. Zdenka se sice snaží s Magdou normálně mluvit, ale marně. Magda je nešťastná a naštvaná zároveň, navíc jí je po včerejšku i zle. Přesto chce mámě co nejdříve rozmluvit její rozhodnutí. Předpokládá, že oporu najde v Tomášovi, s nímž se hned dopoledne sejde… Co je pro Magdu další velkou podpásovkou? Proč se sesype? A co je moc už i na Zdenku?

Ráno po svatbě se všichni pomalu scházejí v kuchyni. Jako poslední se objeví rozzářená Veronika, která vypadá zamilovaněji a šťastněji než čerství novomanželé. Zato Martin je pořádně přešlý, i když se snaží nedávat to na sobě znát. A rozhodě to není jen kvůli kocovině… Co je s Martinem? Kdo si o něj dělá starost? Proč se Martin pohádá se Šárkou, jen co dorazí domů? A jak si užijí první den po svatbě Rozina a Victor?

Dan se těší na schůzku s Emou. Peníze, které dostane od Alice jako honorář za včerejší pomoc v kovárně, utratí za kytici, aby udělal Emě radost. Jenže se mu zase všechno klasicky vymkne z rukou, takže Emě dojde s konečnou platností trpělivost… Co Dan vyvede? Co je pro Emu poslední kapka? S čím se pak svěří Anče?

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 11. září od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.