Ulice

Ulice

Překvapivá rozhodnutí, neodolatelné nabídky i přihrávka na smeč. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3891. Dan je po víkendu docela přešlý. Emina slova a rázné utnutí jejich schůzek s ním dost zamávaly. Zároveň ho však donutily zamyslet se nad tím, co mu v minulosti řekli Anča a Bedřich. Anču

Epizoda 3891. Dan je po víkendu docela přešlý. Emina slova a rázné utnutí jejich schůzek s ním dost zamávaly. Zároveň ho však donutily zamyslet se nad tím, co mu v minulosti řekli Anča a Bedřich. Anču nakonec požádá, jestli by mu přeci jen nedomluvila schůzku s psychologem, jak mu kdysi nabízela… Co si o tom myslí Alice? Jaký střelec Alice je? Co udělá? A co nemile překvapí Anču?

Ota ráno není ve své kůži, což okamžitě zaregistruje Hedvika. Během chvilky jí dojde, že se Ota stresuje kvůli škole, kde ho čeká další výuka v jeho třídě. A protože mu chce pomoci, vypraví se tajně do školy sama, aby Jakubovi a jeho partičce promluvila do duše… S jakým výsledkem? Co je podezřelé Kalinovi? A co na mámině chování zarazí Vaška?

Veronika ráno opět září štěstím a zamilovaností. Patrik ji vyprovodí do práce, užívá si každou chvilku, kdy s ní může být. Proto mu neunikne, jak v salonu nyní kraluje Milena Pumrová, která na pozici, do níž se sama pasovala, bohužel nemá ani buňky, ani vkus. To začíná hodně štvát Veroniku i Jitku, neboť se to podepisuje na dobrém jménu salonu… Co Pumrová už docela přežene? Jak se baví na její účet Patrik? A čím překvapí Šárka Martina? Pro co se rozhodne?   

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 14. září od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.