Ulice

Ulice

Žádost o ruku, kolaps, boj s osudem i přípravy svatby. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Také tento týden zažijí vaši staří známí okamžiky plné emocí, ať se již jedná o dojetí a krásné chvíle, nebo o strach o blízké a o zoufalý boj zastavit laviny, které se spustily.

Jakub a jeho partička

Také tento týden zažijí vaši staří známí okamžiky plné emocí, ať se již jedná o dojetí a krásné chvíle, nebo o strach o blízké a o zoufalý boj zastavit laviny, které se spustily.

Jakub a jeho partička se opět chtějí pobavit na Otův účet a znovu ho ztrapnit před celou třídou. Další nejapný žertík se však zvrtne v pořádný malér. Ota totiž zkolabuje přímo ve škole… Co kluci provedou? Jaké to má následky?  

Tony už má s Dominikou roční dceru, žijí spolu, klape jim to, na svatbu ale u nich zatím řeč nepřišla. To se ovšem rychle změní díky Márovi, jenž s Tonym řeší přípravy svého sňatku s Karlou. Právě Márův nápad Tonyho natolik inspiruje, že se pochlapí a rozhodne požádat Dominiku o ruku… Jakou romantiku Tony vymyslí? A jak si představuje svoji svatbu?  

Magda se nehodlá smířit s tím, co její máma chystá. Věří, že najde způsob, jak ji zastavit, jak překazit její plány, z nichž mrazí. Tento týden se odhodlá k činům, jež jsou stejně zoufalé jako ona sama, k činům, které jsou už hodně přes čáru a které by se jí mohly nehezky vymstít… Co Magda udělá? Co je pro ni další velkou ranou pod pás?  

Vilmu Nyklovou čeká velký den. Sama napsala hru o podlém rychtáři a děvečce, která ho přizabila, jejímž prostřednictvím chce všem ukázat, co jsou Mastný s Ájou zač. Na generálce hru vypiluje do nejmenších detailů, ovšem při premiéře se představení nečekaně zvrtne ve chvíli, kdy do děje vstoupí samotný Mastný a spolu s ním i Ája… Co se semele v divadle?

Veronika a Jitka začínají mít plné zuby Mileny Pumrové, která si hraje ne velkou šéfku a vedoucí salonu. Bohužel jí chybí cit pro to, co dělá, vkus i manažerský nadhled. To neujde ani Patrikovi, jenž za Veronikou denně chodí. A právě ten se postará o to, aby ambiciózní a akční Pumrová dostala pořádnou lekci. Co vymyslí?

Nenechte si ujít nové díly Ulice, které jsou opět plné emocí a zvratů.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.