Ulice

Ulice

Anča toho má dost. Jak si to vyřídí s Alicí kvůli Danovi?

Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Alice se snaží povzbudit Dana a dodat mu sebevědomí, jež je u něj zase na nule poté, co mu dala Ema kopačky. Bohužel tím hatí Ančinu snahu dostat Dana

Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Alice se snaží povzbudit Dana a dodat mu sebevědomí, jež je u něj zase na nule poté, co mu dala Ema kopačky. Bohužel tím hatí Ančinu snahu dostat Dana k psychologovi. Podle Anči by Danovi odborník dokázal pomoci, protože je přesvědčená, že Dan trpí poruchou pozornosti, neléčenou ADHD, což netuší Alice. Anče se samozřejmě donese, že Alice Danovi návštěvu psychologa rozmluvila, a samozřejmě ji to pořádně namíchne. Při nejbližší příležitosti si to s ní i vyřídí. Do sporu zatáhne také Bedřicha, který se tak nejednou ocitne mezi svou exmanželkou a současnou partnerkou. Jak zareaguje? A jak si Anča podá Alici? Toto video vám napoví. 

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.