Ulice

Ulice

Kolaps, nečekaná lekce, provalení šikany i překvapivá záchrana. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3892. Jakub chce opět Otu zesměšnit před celou třídou. Tentokrát mu podstrčí při vyučován í modrou pilulku, jež začne působit už při hodině. Zatímco Ota zažívá perné chvilky, Jakub s kluky se

Epizoda 3892. Jakub chce opět Otu zesměšnit před celou třídou. Tentokrát mu podstrčí při vyučován í modrou pilulku, jež začne působit už při hodině. Zatímco Ota zažívá perné chvilky, Jakub s kluky se baví na jeho účet. Jenže tenhle prank se klukům co nevidět vymkne z rukou… Co s Otou udělá Jakubova pilulka? Proč nakonec zkolabuje? A jak všechno ohledně šikany praskne?

Veronika se upřímně zhrozí, když spatří za výlohou salonu další dílo Pumrové, na které je dotyčná samozvaná šéfka salonu náležitě pyšná. Veronika se chystá, že Pumrovou rázně odkáže do náležitých mezí, ovšem než k tomu dojde, Gábinina matka dostane pořádnou lekci od někoho, od koho to opravdu nečeká… Kdo a jak si Pumrovou vychutná? O jaký malér se jí postará? A co Martin prozradí Filipovi?

Věrka má stále plnou hlavu příprav synovy svatby. Tentokrát řeší nejen svatební oznámení, jež podle ní nemůže být bez motta, ale také Karliny svatební šaty. Ostatní se ji snaží marně korigovat, a to je teprve začátek… Kdo překvapivě ocení Věrčinu snahu? Co zarazí Máru? A jak právě Mára zachrání Tonyho?   

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 15. září od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.