Ulice

Ulice

Nepříjemné pravdy, důsledky kolapsu, generálka i nečekané komplikace. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3893. Magda se až nyní dozví od Kaliny, jak Otu kluci šikanovali. Kalina si to chce s Jakubem a jeho partičkou hned vyřídit, ovšem po svém. S Landovou se dohodne, že se ujme Otovy třídy, a

Epizoda 3893. Magda se až nyní dozví od Kaliny, jak Otu kluci šikanovali. Kalina si to chce s Jakubem a jeho partičkou hned vyřídit, ovšem po svém. S Landovou se dohodne, že se ujme Otovy třídy, a vzápětí už dá výtečníkům první lekci… Jak si Kalina podá třídu? Jak na tom Ota je? Co je pro Boženku Puklickou alarmující? Proč si došlápne na Landovou?

Věrka stále řeší přípravy synovy svatby. Jenže nic nejde podle jejích představ. Nejprve se jí zkomplikuje shánění svatebních šatů pro Karlu, pak se jí o nepříjemná překvapení postarají i Tony, Bruno a Luboš, na které hodně spoléhá… Co je pro Věrku poslední kapkou? Co všechno se začne hatit? A co zaujme Tonyho a Máru? 

Zatímco Světlana a Lumír si užívají domácí pohody, Vilma Nyklová řeší blížící se premiéru svého představení. Do poslední chvíle piluje v bistru i při generálce každý detail, aby vše klaplo, jak má… Kdo všechno se na premiéru chystá? Co dělá starost Máriovi? A jak dopadne generálka?

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 16. září od 18:25.

Share Tweet