Ulice

Ulice

Emotivní příběh Magdy a Zdenky nabere na obrátkách už tento týden. Co se stane?

Pro Magdu to byl pořádný šok, když jí máma oznámila, že se rozhodla pro asistovanou sebevraždu ve Švýcarsku, protože to je podle ní jediný způsob, jak zvítězit nad Alzheimerovou chorobou a neztratit

Pro Magdu to byl pořádný šok, když jí máma oznámila, že se rozhodla pro asistovanou sebevraždu ve Švýcarsku, protože to je podle ní jediný způsob, jak zvítězit nad Alzheimerovou chorobou a neztratit svou důstojnost. Navrch zná už i termín, kdy by k tomu mělo dojít. Magda o něčem takovém ale nechce ani slyšet. Nehodlá se s máminým rozhodnutím smířit, hledá způsoby, jak jí v tom zabránit. Čím více je zoufalá, tím zoufalejší věci podnikne, aby mámu zastavila. Čeho všeho je schopná ve snaze vyhrát tenhle boj o mámin život? Co je pro ni další velkou ranou pod pás? Proč se nakonec úplně sesype? Magdin příběh nabere už brzy na obrátkách!

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.