Ulice

Ulice

Bouřlivá premiéra, žádost o ruku i šokující návrh. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3894. Vilma Nyklová má svůj velký dnes. Dnes se koná premiéra jejího představení, jehož prostřednictvím chce lidem ukázat, co jsou zač Mastný a Ája. Ani ve snu by ji nenapadlo, že oba dva si

Epizoda 3894. Vilma Nyklová má svůj velký dnes. Dnes se koná premiéra jejího představení, jehož prostřednictvím chce lidem ukázat, co jsou zač Mastný a Ája. Ani ve snu by ji nenapadlo, že oba dva si tohle představení nenechají ujít, ani co všechno se během něj semele… Jak premiéra dopadne? Komu povolí nervy jako prvnímu? A co Světlana navrhne celé rodině?

Magda se nehodlá smířit s máminým rozhodnutím navždy odejít, aby tak porazila Alzheimerovu chorobu. Sejde se proto s Elen, kterou požádá o radu, jak v tom mámě zabránit. Už má i plán, co by se dalo udělat, plán, který Elen docela překvapí… Co Magda vymyslí? Co jí na to řekne Elen? V kom najde Magda oporu?

Věrku ani včerejšek neodradí od pokračování ve svatebních přípravách. Hned ráno zajde za Karlou, aby s ní dořešila svatební šaty. V salonu se jich opět ujme Pumrová, která zase neodhadne situaci. Věrku navíc čeká i další setkání se svatebním výborem… Čím Věrka překvapí Bruna, Tonyho i Luboše? Jak si Karla představuje své svatební šaty? A jak dopadne Tonyho žádost o ruku?

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 17. září od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.