Ulice

Ulice

Nečekaný polibek, překvapivé novinky i dojemné chvíle. Co se stane v Ulici tento týden?

Také tento týden dojde v Ulici k několika velkým zvratům, které se podepíší na životech jejích obyvatel. Komu a jak osud zamíchá kartami?

Mezi Šárkou a Jirkou Hermanem to začíná docela slušně jiskřit,

Také tento týden dojde v Ulici k několika velkým zvratům, které se podepíší na životech jejích obyvatel. Komu a jak osud zamíchá kartami?

Mezi Šárkou a Jirkou Hermanem to začíná docela slušně jiskřit, i když Šárka je zadaná. Již brzy spolu ti dva stráví příjemný večer, během kterého se stane něco, co ani jeden z nich neplánuje, něco, co vyvolá nejen u nich spoustu otazníků. Jejich sblížení se totiž neobejde beze svědků… Kdo a při čem je nachytá? Jak zareaguje? A jak to spolu mají Šárka a Jirka Herman?  

Magda se nedokáže smířit s tím, že její máma chce už brzy dobrovolně navždy odejít kvůli zhoršující se Alzheimerově chorobě. Podle Zdenky to je ale jediný způsob, jak si zachovat až do konce svoji důstojnost, jak nemoci nedovolit, aby ji úplně připravila o rozum a vzala jí tak sebe samu. Jenže Magda vidí v mámině rozhodnutí jen předčasné ukončení jejího bohatého života. Ve snaze zabránit jí v tom proto udělá něco, co by za jiných okolností určitě neudělala, něco, co se jí samotné příčí, co Zdenku hodně raní a co jí jen tak neodpustí… Co Magda mámě provede? Jaké to má následky?   

Nyklovi si dělají starost o zamilovaného nastávajícího otce Mária. Nevěří, že s ním Ája nehraje žádnou hru a že Mário je skutečně otcem jejího dítěte. Rodinné narozeninové oslavy se proto rozhodnou využít k tomu, aby Áju nachytali na švestkách… Jakou past si na ni vymyslí? Čím se manipulátorka Ája prozradí? A co je pro Mária velkou událostí?

Šikana ze strany Jakuba a jeho partičky se na Otovi podepsala víc, než je ochoten sám sobě i svým blízkým přiznat. Teď se ale stane něco, co velmi rychle změní úhel jeho pohledu na události ve škole i celý život. Stačí, aby se Hedvice udělalo ráno zle, a Ota má rázem úplně jiné starosti… Co je s Hedvikou? A jak se Otovi začne mstít Jakub?

Kdy je ten správný čas na adopci? Podle Věrky není nikdy pozdě, a tak se rozhodne, že splní slib, který Tonymu kdysi dala, a adoptuje ho. První člověk, s nímž probere, co chystá, je Mára, její syn a Tonyho parťák. Pro toho to je pořádný šok stejně jako pro ostatní, jichž se to týká… Jak Mára vezme mámino rozhodnutí? Jak Luboš? A jak samotný Tony, který to vůbec nečeká?

Nenechte si ujít nové díly Ulice, které jsou opět plné emocí a zvratů.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.