Ulice

Ulice

Překvapivá přiznání, vyřizování si účtů i oslava. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3902.  Veronice znepříjemní den hned po ránu Milena Pumrová, s níž si naštěstí rychle poradí. Mnohem hůř na tom jsou Šárka a Filip. Zatímco ve Filipovi to vře kvůli tomu, čeho se stal včera

Epizoda 3902.  Veronice znepříjemní den hned po ránu Milena Pumrová, s níž si naštěstí rychle poradí. Mnohem hůř na tom jsou Šárka a Filip. Zatímco ve Filipovi to vře kvůli tomu, čeho se stal včera nechtěně svědkem, Šárka se v tom pořádně plácá, a to nejen kvůli včerejšku. Záhy však dostane naloženo ještě víc… Jak si s ní vyřídí účty Filip? Jak to má Šárka s Martinem, a jak s Jirkou Hermanem? A v kom najde oporu právě Filip?  

Vilma Nyklová a Růža jsou docela špatné z ohlasů na včerejší představení. Doufaly v obrovský úspěch, místo toho však diváci neskrývali své zklamání, protože se nedočkali hádky, jež sklidila obrovské ovace při premiéře. Na rozdíl od nich Mário jen září štěstím. Na oslavu k Nyklovým si totiž oficiálně přivede Áju... Jak se tahle návštěva vyvine? Na čem se dohodnou Nyklová s Růžou? A jaký dárek dostane Ája od Mária?

Magda se trápí kvůli mámě, která se jí už několik dní neozvala. Pravda ale je, že ani ona sama mámě nezavolala. O to více ji překvapí, když odpoledne najde mámu u sebe doma, navíc ve skvělé náladě. Jako by se vrátily staré časy… Jaké překvapení Zdenka přichystá Magdě? Proč se za ní zastaví? A co Magda neustojí?  

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 29. září od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.