Ulice

Ulice

Těžké životní zkoušky, smíření i překvapivé novinky. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3908. Ota a Hedvika jsou ráno trochu nervózní kvůli Magdě, zda stihne za mámou na švýcarskou kliniku dorazit včas. Tomáše informovali, Zdenka ale zatím nic netuší. Tomáš se snaží být Zdence

Epizoda 3908. Ota a Hedvika jsou ráno trochu nervózní kvůli Magdě, zda stihne za mámou na švýcarskou kliniku dorazit včas. Tomáše informovali, Zdenka ale zatím nic netuší. Tomáš se snaží být Zdence v rozhodující den obrovskou oporou, přestože i pro něj je to hodně těžké. A bude to ještě těžší ve chvíli, kdy ho Zdenka kvůli své nemoci přestane poznávat… Co všechno Tomáš pro Zdenku a Magdu udělá? Jak všichni tři zvládnou i tuto náročnou životní zkoušku?

Alice ráno přizná Bedřichovi, že se včera s Danem skvěle bavili. Taky mu prozradí, jak vysoké IQ Danovi vyšlo v testu na internetu. Dana to ale stejně moc neuklidnilo. Před návštěvou psychologa je i tak pořádně nervózní. Dokonce nezabere ani Ančino povzbuzení. To by ostatně potřeboval také Miloš, jenž zažije nepříjemné překvapení kvůli IQ testu… Co je pro Miloše pořádná ťafka? Jak Dan dopadne u psychologa? Co prozradí Anče? Čím šokuje Evu? A jaké Bedřichovy plány Anču docela zasáhnou?

Luděk zajde za Veronikou do salonu, aby si nechal ušít nový oblek. Je to ale jen zástěrka, ve skutečnosti chce s Veronikou probrat Blanku. Když zjistí, že Veronika nic neví, prozradí jí, co všechno se u Blanky v poslední době odehrálo… Jak to Veronice podá? Proč se jí nesvěřila samotná Blanka? A co jí pak Banka přizná?   

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 7. října od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.