Ulice

Ulice

Nové začátky, loučení, rozvod i bolestivé zranění. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3909. Magda a Tomáš mají smutné ráno. Oběma Zdenka chybí, přesto mají pocit, že je stále tak trochu s nimi. Najdou její dopis přiložený k urně, která Tomáše pobaví i přes smutek, jenž má

Epizoda 3909. Magda a Tomáš mají smutné ráno. Oběma Zdenka chybí, přesto mají pocit, že je stále tak trochu s nimi. Najdou její dopis přiložený k urně, která Tomáše pobaví i přes smutek, jenž má v srdci. Magda s Tomášem si jsou nyní navzájem oporou. A jak později zjistí, nejsou na to teď sami… Jaký vzkaz dostane Magda od mámy? Kdo je v tom teď určitě nenechá? Jaký je jejich návrat domů?  

Veronika a Martin se dnes rozvádějí. Pro oba to je náročné, protože tím definitivně končí jedna etapa jejich života. Patrik si dělá o Veroniku starost, ale ta ho ujistí, že to zvládne. Martina se snaží povzbudit zase Šárka, jíž se vlastně plní její velké přání… Jak Šárka nyní Martinův rozvod prožívá? Jak ji v tom znovu vymáchá naštvaný Filip? A jak Martin a Veronika rozvod zvládnou?   

Adamovi je jasné, že máma lítá v průšvihu, ale Blanka ho neustále ubezpečuje, že je v pořádku. Evžen, kterého Adam náhodou potká, ho ujistí, že se na něj může ve všem spolehnout. Jak to ale bude dál s ním a Blankou, to netuší. I pro něj je to bolavé téma, zvláště když se kolem Blanky teď neustále motá Luděk… Jak Blanka zareaguje na zprávu o Evženovi? Jak se jí vymkne z rukou posezení s Luďkem, Patrikem a Veronikou? Co je pro Adama hodně alarmující a zároveň velmi těžké?  

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 8. října od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.