Ulice

Ulice

Kruté pravdy i prozření, nečekaný návrh i plán protiútoku. Co přinese páteční díl?

Epizoda 3910. Patrik chystá pro Veroniku na večer velké překvapení, a tak požádá Filipa o prázdný byt. Ten to bere s nadhledem, aniž by tušil, k čemu se Patrik odhodlal. Jen co se Filip později sejde

Epizoda 3910. Patrik chystá pro Veroniku na večer velké překvapení, a tak požádá Filipa o prázdný byt. Ten to bere s nadhledem, aniž by tušil, k čemu se Patrik odhodlal. Jen co se Filip později sejde s tátou na jeho přání v hospodě, začne se v něm znovu vařit krev kvůli Šárce. Zamilovaný Martin pro ni chce jen to nejlepší, jenže ho čeká pořádně ledová sprcha… Jak Filip podusí Šárku ve vlastní šťávě? Co Martin chystá? Jakým návrhem ji pořádně rozhodí? A co mu Šárka nakonec přizná?

Luděk se hned ráno zastaví za Blankou s vyprošťovákem. Když zjistí, co se stalo, okamžitě jí navrhne, že ji zastoupí v ordinaci. Před Adamem, který poukáže na mámino pití, se Blanky znovu zastane a celý problém zlehčí. Jenže Adam to už jen tak nenechá. Ve škole upustí páru před Kristýnou, odpoledne se pak sejde s Evženem… Čím Kristýna překvapí mámu? Jak moc leží v žaludku Luďkovi? Co se Adam dozví od Evžena? Jakou oporu v něm najde? A jak na tom je Blanka?

Mastný nevynechá jedinou příležitost, aby se nepovozil po Pavlu a Lumírovi. Tentokrát jim začne v hospodě otevřeně vyhrožovat kvůli blížícímu se soudu. Oběma dojde, že jde do tuhého a že je nejvyšší čas začít se účinně bránit… Čím jim Mastný vyhrožuje? Jaký protiúder Lumír vymyslí? A co na to Pavel s Vendulou?         

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 9. října od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.