Ulice

Ulice

Dan v tom zase lítá až po uši. Jak se vyvine jeho terapie láskou?

Eva si myslí, že se Dan zakoukal do Anči, ovšem tentokrát je vedle jak ta jedle. Dan má oči jen pro Alici, takže nelhal, když přiznal, že je na starší. Svou lásku jí začne dávat už brzy všemožně

Eva si myslí, že se Dan zakoukal do Anči, ovšem tentokrát je vedle jak ta jedle. Dan má oči jen pro Alici, takže nelhal, když přiznal, že je na starší. Svou lásku jí začne dávat už brzy všemožně najevo. Snaží se jí udělat radost různými pozornostmi, být co nejvíce v její přítomnosti a taky u ní zabodovat. Jeho zájem samozřejmě neunikne ostatním – Milošem počínaje, jenž má na tohle čuch, a Ančou konče. Právě Miloš nasadí pořádného brouka do hlavy i Bedřichovi, kterého by ještě nedávno ani ve snu nenapadlo, že by mu Dan začal lézt do zelí. Jak Dan rozjede v následujících dnech svoji terapii láskou? Jak to začne řešit jeho okolí? Toto video vám napoví.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.