Ulice

Ulice

Rozloučit se není lehké… Jak to zvládnou Magda, Tomáš i ti, kteří Zdenku znali?

Magda bojovala proti máminu rozhodnutí dobrovolně odejít z tohoto světa od chvíle, kdy se o něm dozvěděla. Zdenka ale jiné východisko ze své situace neviděla. Nemínila dopustit, aby ji rychle se

Magda bojovala proti máminu rozhodnutí dobrovolně odejít z tohoto světa od chvíle, kdy se o něm dozvěděla. Zdenka ale jiné východisko ze své situace neviděla. Nemínila dopustit, aby ji rychle se zhoršující Alzheimerova choroba připravila o rozum, důstojnost, vzpomínky, o ni samotnou. Magda si ale nedokázala představit, že o mámu přijde již teď. Pořád doufala, že si to máma nakonec rozmyslí, že do Švýcarska neodletí. Zpočátku se zdálo, že se s ní ani nerozloučí. Nakonec za mámou přeci jen dorazila a byla s ní až do samého konce. Teď se pomalu vzpamatovává z toho, co se stalo. Tím to však nekončí. Už brzy ji i Tomáše čeká poslední loučení. Jak to zvládnou? A jak Zdenčinu smrt v následujících dnech přijmou lidé, kteří ji znali? Toto video vám napoví.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.