Ulice

Ulice

Krutá prozření, velká pokušení i otcové v akci. Co se stane v Ulici tento týden?

Tento týden to bude v Ulici zase pořádně vřít, zároveň se ale i zasmějete. Dramatické situace vyváží humor i hezké okamžiky, které život přináší. Na co se můžete těšit?

Filip si nedělá o Šárce iluze

Tento týden to bude v Ulici zase pořádně vřít, zároveň se ale i zasmějete. Dramatické situace vyváží humor i hezké okamžiky, které život přináší. Na co se můžete těšit?

Filip si nedělá o Šárce iluze už delší dobu. Zná jej tajemství, jež se hodně týká i jeho táty. A právě tohle tajemství se stane rozbuškou, která způsobí pořádný výbuch a napáchá obrovskou paseku. Ale co když je všechno trochu jinak, než jak si Filip myslí? Co nastane, když přeci jen neudrží jazyk za zuby? 

Radek Mastný chce stůj co stůj zničit rodinu Nyklových i Áju, kvůli kterým se mu v zimě obrátil život vzhůru nohama. Přes Pavla, jenž mu dal tehdy pořádnou nakládačku, si chce vyřídit účty s Lumírem, kterého považuje za strůjce všeho zlého, co se mu stalo. Již brzy se má dočkat své satisfakce, neboť státní zástupce projedná jeho případ a rozhodne o dalším Pavlovu osudu… Splní se Mastného hrozby? Co dokáže šikovný právník?

Luděk chce mít Blanku opět ve své moci, ale co nevidět nečekaně narazí. Blanka si uvědomuje, co je Luděk zač, nemíní skákat, jak on píská, a obětovat vše, na čem jí záleží. Jenže když se vzepře, Luďkovi povolí nervy a udělá něco, co si vůči ní zatím nikdy nedovolil, něco, co Blankou hodně otřese a přiměje ji k radikálním změnám v životě… Co Luděk provede? Jaké to má následky? A k čemu se Blanka odhodlá? 

Mára s Tonym vyšlou Karlu s Dominikou na relaxační pobyt, aby si trochu odpočinuly a po dlouhé době měly čas jen pro sebe. Přestože se ti dva dušují, že se hravě postarají o děti i domácnosti, osud se tak trochu spikne proti nim. Nastraží jim jedno velké pokušení a přichystá zkoušku, které se nevyhnou ani Márovi rodiče… Co všechno se Márovi a Tonymu během chvilky vymkne z rukou? O jaké pozdvižení a kde se postará Věrka? A co se nakonec provalí? 

Báru čeká další, doplňující výslech na policii, tentokrát i v přítomnosti Marešova právníka. Rozhodně to nebude nic příjemného, neboť Marešovi, jenž Báru před pár měsíci znásilnil, jde o hodně, o celou jeho budoucnost… Na co všechno se musí Bára připravit? Před čím ji Elen varuje? A jaké tajemství týkající se Mareše a jeho krutého činu jí Bára až nyní prozradí?

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Přinesou dramatické chvíle i spoustu humoru.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.