Ulice

Ulice

Chudák Mário. Jak mu Ája zhatí jeho báječné plány?

Ukázka z pondělního dílu Ulice. Od chvíle, kdy se Mário dozvěděl, že s ním Ája čeká dítě, dělá vše možné, aby jí zpříjemnil život. Rozkrájel by se pro ni, kdyby to šlo, snesl by jí modré z nebe, jen

Ukázka z pondělního dílu Ulice. Od chvíle, kdy se Mário dozvěděl, že s ním Ája čeká dítě, dělá vše možné, aby jí zpříjemnil život. Rozkrájel by se pro ni, kdyby to šlo, snesl by jí modré z nebe, jen aby byla v pohodě a šťastná jako on. Jenže u Áji vždy narazí. Ta by byla nejradši, kdyby o něm téměř nevěděla. Nechce s ním chodit, nechce s ním být, jen potřebuje, aby jí to díky jeho zamilovanosti a těhotenství klaplo u soudu a ona nemusela jít sedět. O tom nemá Mário samozřejmě ani tušení. A tak si znovu nehezky naběhne, když pro ni vymyslí další báječné překvapení. Jak mu Ája bez mrknutí oka spláchne hračky do kanálu? Toto video vám napoví.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.