Ulice

Ulice

Facka, rozčarování, velké výzvy i nečekané úspěchy. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3913. Evžen zajde za Blankou hned ráno, aby jí přednesl svůj návrh společné dovolené na statku. Blance se ta představa hned zalíbí, jenže Evžen tím nemá zdaleka vyhráno. Provalí se totiž něco,

Epizoda 3913. Evžen zajde za Blankou hned ráno, aby jí přednesl svůj návrh společné dovolené na statku. Blance se ta představa hned zalíbí, jenže Evžen tím nemá zdaleka vyhráno. Provalí se totiž něco, co Blanka vědět neměla. A aby toho nebylo málo, další tajemství, tentokrát Blančino, praskne jen pár hodin poté… Jak Evžen pochodí se svým návrhem? Proč se Blanka pohádá s mámou? A co všechno předchází drsné hádce Luďka a Blanky?

Vašek ani Boženka Puklická toho na dnešek moc nenaspí. Zatímco Vašek přemýšlí, kde sehnat peníze na šachový turnaj v Londýně, Boženka se do poslední chvíle připravuje na konkurz na ředitele školy, který dělá již nyní. Ota věří, že to má máma v kapse, ale Boženka je i tak hodně nervózní. Je to pro ni výzva, přestože řediteluje už tolik let. Ostatně jedna velká výzva čeká i Otu… Jak zvládnou Landová a Boženka Puklická konkurz? K čemu se odhodlá Ota? A co je divné na Mojmírovi?

Svatba Karly a Máry se nezadržitelně blíží. Tony řeší hlavně rozlučku se svobodou, Věrka zase finišuje s přípravami veselky. Myslí opravdu na všechno, což pocítí na vlastní kůži nejen Karla, ale také Luboš, který se Věrce po dlouhé době vzepře. Chce po něm totiž něco, co je pro něj naprosto nemyslitelné… Jakou rozlučku plánuje Tony? Čím ho trumfne Mára? Co se ani trochu nelíbí Lubošovi? A s čím se svěří Karla Brunovi?  

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 14. října od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.