Ulice

Ulice

Facka Blance! Jaká je Luďkova pravá tvář?

Ukázka ze středečního dílu. Luděk se znovu snaží vetřít k Blance a naprosto ovládnout její prostor. Využívá k tomu problémy s Kristýnou, která ho už taky prokoukla a nemyslí si o něm nic hezkého.

Ukázka ze středečního dílu. Luděk se znovu snaží vetřít k Blance a naprosto ovládnout její prostor. Využívá k tomu problémy s Kristýnou, která ho už taky prokoukla a nemyslí si o něm nic hezkého. Luděk ví, co na Blanku zabírá, takže si ji vodí jako loutku a rozeštvává všechny kolem, jen aby ho Blanka měla za svého zachránce a oporu. Jenže Blanka si částečně uvědomuje, co Luděk dělá, a nehodlá si od něj nechat všechno líbit, zvláště když se to týká dětí. Jakmile se mu ale postaví, je oheň na střeše. Luděk ihned přitvrdí, a dokonce jí v rozrušení i vlepí facku. Proč právě takový argument? Jaká je jeho pravá tvář? Toto video vám napoví. 

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.