Ulice

Ulice

Celá krutá pravda o znásilnění Báry: Co dosud nikdo netušil?

Ukázka z pátečního dílu Ulice. Znásilnění se na křehké Báře podepsalo víc, než donedávna kdokoliv tušil. Teprve před pár dny si díky Elen, vyšetřování a novým informacím Bára uvědomila, že trpí

Ukázka z pátečního dílu Ulice. Znásilnění se na křehké Báře podepsalo víc, než donedávna kdokoliv tušil. Teprve před pár dny si díky Elen, vyšetřování a novým informacím Bára uvědomila, že trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Nikomu se ale až doteď nesvěřila, jak moc se na ní arogantní násilník Mareš podepsal. Vždy odpovídala jen na otázky, které jí ostatní položili, ať už to byla Elen, vyšetřovatelé, psycholog či Jana. Už takhle to pro ni bylo hodně těžké vracet se k traumatickému zážitku. Spoustu věcí si zatím nechávala pro sebe. Až nyní přizná celou krutou pravdu, jak moc jí Mareš ublížil. Co dosud nikomu neprozradila? To se dozvíte z tohoto videa. 

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.