Ulice

Ulice

Výhrůžky, překvapivé návrhy, malá vítězství i nečekané konce. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3916. Bára se chystá na doplňující výslech na policii kvůli Marešovi. Ráno chce ale myslet na něco příjemnějšího, a tak se dohodne s Janou, že pro Frantu uspořádají malý mejdan. Hned po

Epizoda 3916. Bára se chystá na doplňující výslech na policii kvůli Marešovi. Ráno chce ale myslet na něco příjemnějšího, a tak se dohodne s Janou, že pro Frantu uspořádají malý mejdan. Hned po výslechu se Bára zastaví za Janou v hospodě, aby jí řekla, jak to šlo. Záhy na to se do hospody přiřítí i rozzuřený Mareš… K jakému konfliktu mezi nimi dojde? Co s Bárou hodně zamává? A co už neskousne kvůli Janě Brunova Klára?

Alice ráno nevěří vlastním očím, když jí Dan pošle fotku stánku, který pro ni přes víkend vyrobil. Bedřicha to trochu zarazí, ale nijak zvlášť to neřeší. Později ho Dan překvapí nanovo, když si od něj za stánek nevezme ani korunu. Tím ovšem Danovy dobré skutky zdaleka nekončí… Co Dan navrhne Alici? Čím ji docela zaskočí? Co se ani trochu nelíbí Anče? A co Bedřichovi doporučí Miloš?

Veronika a Patrik se snaží být co nejvíce spolu, ale trochu jim to komplikuje pendlování mezi jejich byty. To je však prkotina oproti tomu, co momentálně řeší Martin. Ten se vyhýbá Šárce, jak jen může, ovšem marně. Šárka za ním zajde do dílny, aby si konečně promluvili… Jak to Martin ustojí? Co mu Šárka chce? A jak Filip zareaguje na mámin návrh společného bydlení s Patrikem?  

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 19. října od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.