Ulice

Ulice

Nečekané setkání, zásadní rozhodnutí i velké novinky. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3922. Jana má den jak na houpačce. Nejprve narazí v bistru na Jardu, což jí hned zvedne náladu, protože se neviděli už docela dlouho. Jen co přijde do práce, začne u ní přituhovat. Květa si ji

Epizoda 3922. Jana má den jak na houpačce. Nejprve narazí v bistru na Jardu, což jí hned zvedne náladu, protože se neviděli už docela dlouho. Jen co přijde do práce, začne u ní přituhovat. Květa si ji totiž hned pozve na kobereček. A aby toho nebylo málo, vychutná si ji později i Mareš, který už zná její tajemství… Jak to spolu nyní mají Jana a Jarda? Jak Jana setře Květu, která na ni hned nastoupí? Jakou lekci dostane Mareš? A jak na tom jsou po včerejšku Franta a Bára?

Alice řeší od rána práci, v níž se jí nedaří, jak by si představovala. Bedřicha spíš zajímá Dan, ale s Alicí ho raději neprobírá. Zato Jardovi později přizná, že si za něj v dílně zřejmě budou muset najít náhradu. Také Dan má za to, že včerejškem v dílně skončil. Ke všemu je naštvaný na Anču, kterou podezírá, že s Bedřichem mluvila o něm a Alici… Jak to od něj schytá Anča? K čemu se nakonec Dan odhodlá? K čemu inspiruje Alici? A co na sebe prozradí Miloš?

Přípravy na svatbu jdou do finále, ale blížící se veselku prožívá snad jen Věrka. Karle je už několikátý den zle, protože chytila chřipku od Vojty, a Mára je v jednom kole, aby zajistil vše potřebné. Na tátu a Arnošta si ale rád udělá čas, neboť pro ně má konečně svatební oznámení… Čím ho pobaví táta? Jakou novinku má Arnošt? A co je momentálně největší starostí Věrky? Co rozesměje i zničenou Karlu?  

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 27. října od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.