Ulice

Ulice

Radostné novinky, překvapivé návrhy i slušné trapasy. Co přinese páteční díl?

Epizoda 3925. Jakub hodlá odejít ze školy středem, ale tentokrát se trochu přepočítá. Dohra celé kauzy překvapí i Otu, který je v Jakubově případě již zvyklý na ledasco. Definitivní tečka za šikanou

Epizoda 3925. Jakub hodlá odejít ze školy středem, ale tentokrát se trochu přepočítá. Dohra celé kauzy překvapí i Otu, který je v Jakubově případě již zvyklý na ledasco. Definitivní tečka za šikanou pro něj ale momentálně není tak důležitá jako dění kolem Hedviky. Ta mu totiž přijde do školy oznámit jednu úžasnou novinku… Jakou? Jak Ota zareaguje? Jak jeho blízcí? A co je pro Landovou docela nepříjemnou komplikací poté, co se ujme vlády ve škole?

Šťastní novomanželé Karla a Mára si náležitě užívají ráno po svatbě. Oběma je už lépe, nemusí se nikam hnát, nic je nenutí brzy ráno vstávat. Zato Bruno a Jana si docela přivstali, aby stihli uklidit Coolnu před otevřením. Jen co vejdou do baru, čeká je tam jedno velké překvapení, které pobaví nejen je, ale později také Karlu… Jaký trapas a komu se stane? Jak se vyvine první den novomanželů Karly a Máry? A co jim navrhnou Věrka s Lubošem?

Veronika není zvyklá, že by Patrik nedorazil, jak slíbil, ani jí pak nezavolal. Hlavou se jí honí spousta možných teorií, přemýšlí, jestli se ho třeba něčím nedotkla. Filipa zajímá spíš táta, kterého je mu líto. Nechce ho v tom nechat samotného, a tak vymyslí řešení, jež je podle něj výhodné pro všechny, řešení, které Veroniku docela vykolejí… Co jí Filip navrhne? Co později tátovi? Co Veronika přizná o vztahu s Patrikem? A jaké je Martinovo vystřízlivění? Čemu se Šárka raději vyhne?   

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 30. října od 18:25.

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.