Ulice

Ulice

Nátlak, snaha o usmíření i nenápadné výzvědy. Co přinese čtvrteční díl?

Bára věří Frantovi, že to má se Skyler vyřešené a uzavřené, že je spojuje už jen jejich syn. Jenže Skyler je nyní zpět a svou bezprostředností si okamžitě získává každého, s kým se setká. Než se Bára

Bára věří Frantovi, že to má se Skyler vyřešené a uzavřené, že je spojuje už jen jejich syn. Jenže Skyler je nyní zpět a svou bezprostředností si okamžitě získává každého, s kým se setká. Než se Bára stačí vzpamatovat, Skyler se stane středem pozornosti i u ní doma. Ve Skyleřině přítomnosti si Bára najednou začíná připadat jako páté kolo u vozu, jako by byla neviditelná. Je to jen její pocit, nebo by se Skyler mohla podepsat na jejím vztahu s Frantou? 

Magda stále doufá, že s Mirkem není nic ztraceno. Ačkoliv se jí od doby, kdy zjistil, že něco měla s Prokopem, neozval, stále nepřestává věřit. A aby toho nebylo málo, den jejich svatby se neúprosně blíží. Co Magda neodkáže pochopit?

Lumír už je nějaký čas zakoukaný do Kateřiny. Jenže po všech zklamáních, které v poslední době zažil, je nesmělý a bojí se dalšího odmítnutí. Ke všemu Kateřina až do teď jeho signály nevnímala. Do celé situace se proto vložil Hložánek a Mário, kteří nechali vyrobit velký transparent se šifrou. Jenže z jejich dobře míněného gesta je akorát Lumír na mrtvici. Přizná Lumír Kateřině, co transparent vlastně znamená?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Share Tweet