Ulice

Ulice

Falešná naděje, šokující překvapení i odhalení přetvářky. Co přinese páteční díl?

Nad svatbou Magdy s Mirkem se vznáší velký otazník, o kterém ví jen pár zasvěcených. Ostatní včetně Ireny Landové se na veselku už hodně těší. Magdu nechtěně mučí otázkami, na něž bohužel nezná

Nad svatbou Magdy s Mirkem se vznáší velký otazník, o kterém ví jen pár zasvěcených. Ostatní včetně Ireny Landové se na veselku už hodně těší. Magdu nechtěně mučí otázkami, na něž bohužel nezná odpověď. Jediný, kdo pohotově zareaguje, je kupodivu Prokop. Magdu překvapí prohlášením, že se coby svědek ujme jednoho zásadního problému, který se týká právě jejího sňatku s Mirkem. Co k tomu Prokopa vede? 

Luděk a Vanda už nějaký čas tvoří pár. Ačkoliv se Blanka snažila Vandu před Luďkem varovat, Vanda má nasazené růžové brýle a skutečně věří, že ji Luděk miluje. Jenže každá přetvářka jednou skončí. A Vanda tak poprvé na vlastní kůži zjistí, jaký Luděk umí být. Co se stane?

Miloš a Vítek se rozhodli, že společně rozjedou byznys. Pro začátek je potřeba udělat firmě promo, které zaručí neustálý příjem zákazníků. Miloš se do nového podniku vhrne s vervou a velkým nadšením. Svým odhodláním dokonce překvapí i samotného Vítka. Co Miloš připravil? A proč se Vítek nezmůže na slovo?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Share Tweet