Ulice

Ulice

Upřímná omluva, velké přiznání i hořká pravda! Co přinese pondělní díl?

Marie a Luděk se dostanou do další vyhrocené hádky. Tentokrát se Marie neudrží a od plic Luďkovi řekne, co má na srdci. Jenže právě to je kámen úrazu, který výrazně zamíchá kartami v rodině.

Marie a Luděk se dostanou do další vyhrocené hádky. Tentokrát se Marie neudrží a od plic Luďkovi řekne, co má na srdci. Jenže právě to je kámen úrazu, který výrazně zamíchá kartami v rodině. Marie vpálí Luďkovi do obličeje, že moc dobře ví, co Blance udělal. Podle ní  může být rád, že ho za znásilnění neudala na policii. Jak na to Luděk zareaguje?

Magda stále doufá, že svatba s Mirkem se uskuteční. Ačkoliv on s ní již několik dnů nekomunikuje, ona nyní dostane naději. Naději v podobě klíčů od bytu, které nechal Mirek v její schránce. Zatímco Magda to bere jako znamení, že vše může dopadnout dobře a vytváří si různé teorie o tom, proč je tam Mirek nechal, Otík je v tomto směru větší realista.

Bruno a Jakub jsou dva rivalové, kterým během svatby Věrky a Luboše došla trpělivost. Bruno totiž nedokáže překousnout, že Jakub randí s jeho sestrou Karlou, která je vdaná a má rodinu. Proto není divu, že si to ti dva rozhodli vyříkat. Jenže místo slov zvolili pěsti. Nyní Jakub sebere odvahu a zajde za Brunem do Coolny. Proč?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Share Tweet