Ulice

Ulice

Šokující novinky, velká tajemství i nečekané výzvy. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3932. Jen co Vendula a Pavel přijedou z dovolené, hned se zastaví u Lumíra, aby mu vyjádřili svou podporu a nabídli pomoc. Vendula se okamžitě ujme rozespalého Lexíka, aby tátovi a babičce

Epizoda 3932. Jen co Vendula a Pavel přijedou z dovolené, hned se zastaví u Lumíra, aby mu vyjádřili svou podporu a nabídli pomoc. Vendula se okamžitě ujme rozespalého Lexíka, aby tátovi a babičce alespoň trochu ulevila. Přestože se všichni opravdu snaží ustát těžké chvíle, jsou situace, které nikdo nedokáže předjímat a které jsou pro všechny další náročnou zkouškou… Co Lumír nezvládne? S čím si neví rady? Jak zamává zpráva o Světlaně s Ingrid? A co Lumír určitě netuší?

Amálii bolí zraněná noha čím dál víc, byť se snaží tvářit statečně. Vlastimil Pešek se už na to nemůže koukat a ještě v noci zavolá záchranku. To je tučné sousto pro místí drbny, které se jen domýšlejí, co se asi stalo. Hororovými zprávami hned zasypou Marii, která si to s nimi vyřídí po svém. To ale neznamená, že by ji jejich informace neznepokojily… Jak na tom je Amálie? Co s ní je? S jakými novinkami se vrátí z dovolené Marie? Co oznámí Peškovým? A jak to oni vezmou?

Tomáš bere Magdu pomalu jako vlastní dceru. Snaží se jí pomáhat a být jí oporou, ale záhy narazí na své limity. Magda by totiž ráda vyrazila lézt na skály, takže požádá Tomáše, aby jí dělal parťáka. Ten se na něco takového necítí, ovšem hned přispěchá s náhradním řešením. Začne jí dohazovat svého kolegu… Co na to Magda? Jaká je atmosféra ve škole a v kabinetu? Co Magdě doporučí Ota? A jak se začne Prokop zabydlovat?  

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 10. listopadu od 18:25.

Share Tweet