Ulice

Ulice

Překvapivá odhalení, velké výzvy i další trapasy. Co se bude dít ve středečním díle?

Epizoda 3933. Vendula si dělá starost o tátu, který v sobě všechny emoce po Světlanině náhlém skonu zadržuje. Stejně jako ostatní se mu snaží být oporou, jak jen může. Momentálně musí Lumír zařídit

Epizoda 3933. Vendula si dělá starost o tátu, který v sobě všechny emoce po Světlanině náhlém skonu zadržuje. Stejně jako ostatní se mu snaží být oporou, jak jen může. Momentálně musí Lumír zařídit Světlanin pohřeb, což je pro něj těžší, než čekal. Zjišťuje totiž, že o své ženě vlastně nic neví. A nejen to. Najednou se vyrojí i několik rádců s opačnými názory… Na čem trvá Vilma Nyklová? Co ji k tomu přiměje? Co je pro Lumíra téměř nadlidský úkol? A co mu prozradí Ingrid?

Magda má pocit, že se její blízcí spikli proti ní. Všichni ji doporučují, aby si někoho našla, aby nebyla tak osamělá. Podle Magdy to randění nespraví, ale Otou se nakonec nechá přesvědčit a přihlásí se na seznamku. Ještě před tím se jí však stane další trapas s Prokopem, který má později překvapivé pokračování… Co je pro Magdu i Otu pořádný šok? Jak to spolu mají Landová a Prokop? A kdo se Magdě přihlásí na seznamce?

Blanka je stále nabitá energií a užívá se znovunalezené pohody doma i vztahu s Evženem. Když se navíc u ní zastaví i máma, je štěstím bez sebe. Marie k ní ale nepřijde jen tak. Přestože Blanka spěchá do práce, stačí jí říct jednu obrovskou novinku, kterou by se měla dcera a její blízcí dozvědět právě od ní. I jim nyní prozradí, že se budou s Jolanou brát… Jak to Blanka, Evžen a Adam vezmou? Jak na tom je Luděk několik dní po operaci? A co je pro něj hodně hořká pilulka?   

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 11. listopadu od 18:25.

Share Tweet